Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa infosüsteemide uuendustööd 28.12 - 30.12

Prindi

Lisatud 19.12.2017 | Uuendatud 03.01.2018

28.12 õhtul algavad töötukassa infosüsteemides suuremahulised hooldus- ja uuendustööd, mille tulemusel saab töötukassa portaal uue ja kaasaegse töövahenduse ja kliendiprofiili lahenduse. Sellega seoses on 29.12 klienditeeninduseks suletud töötukassa bürood. Töötukassa kodulehte ja e-töötukassat ei saa kasutada 28.12 kell 17.00 kuni 30.12.17 kell 10.00. 

Kui soovite sel ajavahemikul esitada töötukassale avaldusi teenuste, toetuste või hüvitiste saamiseks, planeerige see palun eelnevatele või järgmistele päevadele. 

Küsimuste korral palume helistada infotelefonil 15501, kirjutada info [ä] tootukassa [dot] ee või võtta ühendust oma konsultandiga. Hooldustööde ajal ei ole meil võimalik infosüsteemidest vaadata konkreetselt Teiega seotud teenuseid, toetusi ja hüvitisi puudutavat infot. Küll aga saame vastata üldistele töötukassa teenuseid, toetusi ja hüvitisi puudutavatele küsimustele.

Lähemalt uuendustest, mis kasutajaid ees ootavad:

  • Tööotsijad saavad endale (senise CV asemele) kliendiprofiili. Sellega seoses palume inimestel, kel on praegu e-töötukassas kasutusel mitu erinevat CVd, märkida, millised neist soovite säilitada – kliendiprofiili(de) loomisel arvestatakse ainult märgitud CVsid. Oma uue tööotsimise profiiliga saate tutvuda alates 30. detsembrist. Uute võimalustena saate oma profiilile lisada foto, kasutada rohkemaid lisainfo välju enda eristamiseks teistest kandidaatidest, lisada soovitajaid jpm.
  • Tööandjate jaoks tuleb muudatusi rohkem, esimesed neist 30. detsembrist, järgmised uue aasta esimestel kuudel. Kohe lisanduvate võimaluste seas on logo lisamine tööpakkumisele, tööpakkumise sisestamine lisaks eesti keelele ka vene ja inglise keeles, kandidaatide kohta märkmete tegemise ja töötukassale tagasiside saatmise võimalus, iganädalane ülevaade tööpakkumiste statistikast jpm.
    Tööandjatel, kellel on e-töötukassas salvestatud, kuid töötukassale edastamata tööpakkumisi, palume need e-töötukassas meile edastada. Salvestatud edastamata tööpakkumised kustutatakse uuenduste rakendamise käigus.

Lisaks võib esineda paari tunni pikkune täiendav katkestus ajavahemikus 01.01.2018 kell 12.00 kuni 02.01.2018 kell 06.00. 

Vabandame ebamugavuste pärast ja loodame Teie mõistvale suhtumisele.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)