Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Eesti Post sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 08.05.2014 | Uuendatud 12.05.2014

Täna, 8. mail allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS Eesti Posti juhatuse esimees Aavo Kärmas koostööleppe.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul annab meile lepe suure üle-eestilise tööandjaga võimaluse pakkuda töö- ja praktikavõimalusi piirkondades, kus on töökohtadega kitsas.

Eesti Posti juhatuse esimees Aavo Kärmas ütles, et Eesti Töötukassaga koostöö on alati väga hea olnud ning täna sõlmitud leping on selle kinnituseks. 

“Kuna Eesti Post on üle-eestiline ettevõte, saame pakkuda tööd igal pool. Kindlasti on üheks meie plussiks see, et meil on  ametikohti, mis sobivad erinevate kompetentsidega inimestele, sealhulgas ka tööturule sisenejale,” ütles Kärmas. Ta lisas, et hea meelega panustab Eesti Post ka pikaajaliste töötute hõivamisse.  Oleme Eesti suurimaid tööandjaid. Pakume erinevaid ametikohti üle Eesti, erineva tausta ja kompetentsidega inimestele, lisas ta.

Töötukassa võimaldab ettevõttel vähemalt kord kvartalis viia läbi infotunde ja värbamisüritusi kõigis töötukassa büroodes. Veel võimaldab töötukassa koostööpartneril tutvustada nii ennast kui ka vabu töökohti töötukassa poolt korraldatud tööharjutustel ja tööklubides, arvestades tööharjutuse ja tööklubi teenuste osutajatega.

Eesti Post omalt poolt võimaldab töötutel läbida enda juures proovitööd ja tööpraktikat ning võimaldab töötukassal külastada pakutavaid töökohti ja tutvuda töötingimustega kohapeal.

Senise hea koostöö käigus on Eesti Postis osalenud tööpraktikal 16 inimest, palgatoetusega on tööle võetud 20 pikka aega tööta olnud inimest, tugiisikuga on ametisse saanud kaks töötajat ning Eesti Post on töötukassale usaldanud vahendada 385 tööpakkumist.

Koostöö tulemuslikkuse hindamiseks kohtuvad tööandja ja töötukassa esindaja edaspidi vähemalt kord poolaastas.

Eesti Post on üle Baltikumi tegutsev logistikaettevõte, mis pakub hetkel tööd 2600 inimesele. Mitmekesine tegevusvaldkond ja lai geograafiline kattuvus võimaldavad pakkuda tööd ja praktikavõimalusi nii juhtidele, spetsialistidele kui ka paljudele teistele inimestele üle Baltikumi. 

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal, mil allkirjastati lepped AS G4S-iga, AS ISS Eestiga ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga. Eelmisel aastal sõlmiti koostöölepped EE Narva Elektrijaamad AS-iga, Hoolekandeteenused AS-iga, Selver AS-iga ja AS Sanatoorium Tervis ja OÜ Kontaktikeskusega. Käesoleval aastal on sõlmitud koostöölepped Tartu Ülikooli Kliinikumi ja Tallink Taksoga.  Töötukassa eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)