Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Hanza Mechanics Tartu AS sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 24.08.2016 | Uuendatud 24.08.2016

Täna allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja HANZA Mechanics Tartu AS juhatuse liige Emöke Sogenbits koostööleppe.

Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja Jane Väli sõnul on HANZA Mechanics Tartu AS usaldusväärne partner, kes täidab alati lubatud kokkuleppeid.

„Tegemist on oma valdkonna eksperdiga, kelle käest saame vajadusel küsida asjatundlikku nõu konkreetsele ametikohale tööjõu ettevalmistamisel. Sõltuvalt ametikohast on HANZA Mechanics Tartu AS nõus andma võimaluse ennast tõestada ka vähese töökogemusega, samuti terviseprobleemidega inimestele. Tööandja kasutab erinevaid töötukassa teenuseid, annab nende toimimisest operatiivset ja asjatundlikku tagasisidet ning panustab teenuste väljatöötamisse ja arendamisse,“ sõnas Väli.

HANZA Mechanics Tartu AS kuulub HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Slovakkias ja Hiinas. Ettevõte on spetsialiseerunud peenmehaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele ning ettevõtte juured, ajalugu ja kogemused ulatuvad aastasse 1907. Tartu tehastes töötab kokku 470 inimest ning neil on laiaulatuslikum mehaanika masinapark kogu Eestis.

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kahekümne viies. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)