Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja OG Elektra sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 26.04.2016

26. aprillil sõlmisid Eesti Töötukassa ja Aktsiaselts OG Elektra koostööleppe. 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on hea koostöö kestnud juba pea seitse aastat. „Koostöös tööandjaga oleme vahendanud tööandjale töötajaid ja pakkunud erinevaid tööturuteenuseid nii Lääne-Virumaal kui ka teistes piirkondades.  Töötukassa on alates 2009. aastast vahendanud üle 400 OG Elektra tööpakkumise üle Eesti, sõlmitud on üle saja lepingu erinevate teenuste osutamiseks tööotsijatele ja ettevõte on aktiivselt kasutanud töötukassa proovitöö teenust,“ lisas ta.

OG Elektra  kontsern on kodumaisel erakapitalil rajatud äriettevõte, mille põhitegevuseks on toiduainete tootmine ja müük. Kontsernist on kujunenud unikaalne ettevõte, mis hõlmab kogu ahelat tootjast tarbijani – seda tänu oma tootmisüksustele, logistikakeskusele ja jaekaupluste ketile.

Ettevõte alustas tegevust kahe kaupluse avamisega 1991. aastal. Algusaastatel rajati kaupluseid ainult Lääne-Virumaale, kuid praeguseks on ettevõttel oma keskladu ning 50 toidu- ja esmatarbekauplust Lääne- ja Ida-Virumaal, Harju-, Jõgeva-, Järva-, Rapla-, Pärnu- ja Tartumaal. OG Elektra AS annab tööd ligi 1400 inimesele. Ettevõte on töötajatele korraldanud transpordi Rakvere kesklinnast Tobia külas asuvasse tootmisesse, võttes arvesse maakonna bussigraafikuid.

Täna sõlmitud koostöölepe on töötukassa jaoks seitsmeteistkümnes. Eesmärk on sõlmida koostöölepped kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.
 

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS OG Elektra juhatuse liige Rita Tehvo koostöölepet allkirjastamas

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS OG Elektra juhatuse liige Rita Tehvo koostöölepet allkirjastamas. Foto autor: Kuulutaja

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)