Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja AS Selver sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 01.07.2013 | Uuendatud 10.07.2013

1. juulil allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Selver AS juhatuse liige Andres Heinver koostööleppe. Koostöölepe hõlmab ka kaubamärki Selveri köögid.


Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on koostöölepe väga oluline, kuna Selver AS on üks suuremaid tööandjaid teeninduse ja kaubanduse valdkonnas. Paaveli sõnul seob töötukassat Selver AS-ga tihe ja mitmepalgeline koostöö alates aktiivsest töövahendusest lõpetades sisulisemate koostööprojektide planeerimise ja ellu viimisega.


Töötukassa ja Selver AS-i koostöö on intensiivistunud just viimase kahe aasta jooksul, mil on toimunud infotunnid nii töötukassa klientidele Selveris töötamise võimalustest kui ka Selveri juhatajatele, et tutvustada erinevaid töötukassa pakutavaid võimalusi, mis toetavad sobivate töötajate leidmist ning neile vajalike oskuste õpetamist. Selver on olnud töötukassa aktiivseks partneriks ka töötukassa korraldatud töömessidel, olles esindatud oma tööpakkumistega ning panustades messide korraldustöösse.


Töötukassa on sõlminud suuremate tööandjatega koostööleppeid alates 2012. aastast. Tänaseks hetkeks on koostöölepe sõlmitud AS-iga G4S, AS-iga ISS Eesti, HKScani kontserni kuuluvate ettevõtetega Rakvere Lihakombinaat, Tallegg ja Ekseko, AS-iga Narva Elektrijaamad ning Hoolekandeteenuste AS-iga. Koostöölepete eesmärk on luua paremaid võimalusi tööotsijate tööleaitamiseks ning ettevõtetele sobivate töötajate leidmiseks.


AS Selveri juhatuse liige Andres Heinver ja Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel koostöölepet allkirjastamas

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)