Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Tallink Takso sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 29.04.2014 | Uuendatud 29.04.2014

Täna, 29. aprillil allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Aktsiaselts Tallink Takso juhatuse liige Alger Holzmann koostööleppe.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on hea koostöö töövahenduse osas Tallink Taksoga toimunud juba mõne aasta vältel ja nüüd saavad koostööleppega vastastikused kohustused täpsemalt vormistatud.

Tallink Takso juhatuse liige Alger Holzmanni sõnul on käesoleval aastal plaanis koostöös töötukassaga leida ligi 50 uut taksojuhti.

Töötukassa võimaldab ettevõttel vähemalt kord kvartalis viia läbi infotunde ja värbamisüritusi kõigis töötukassa büroodes. Veel võimaldab töötukassa Tallink Taksol tutvustada nii ennast kui ka vabu töökohti töötukassa poolt korraldatud tööharjutustel ja tööklubides, arvestades tööharjutuse ja tööklubi teenuste osutajatega.

Tallink Takso omalt poolt võimaldab töötutel läbida enda juures proovitööd ja tööpraktikat ning võimaldab töötukassal külastada pakutavaid töökohti ja tutvuda töötingimustega kohapeal.

Koostöö tulemusena leidis üle 20 tööd otsiva inimese 2013. aasta sügisel endale uue ametikohta Tallink Taksos. 12 inimest on olnud ettevõttes tööpraktikal.  Tallink Takso on alati osalenud värbajana töötukassa töömessidel.

Koostöö tulemuslikkuse hindamiseks kohtuvad tööandja ja töötukassa esindaja edaspidi vähemalt kord poolaastas. Samuti on Eesti Töötukassa esindaja igal ajal valmis tutvustama ettevõtte töötajatele töötukassa pakutavaid teenuseid.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal, mil allkirjastati lepped AS G4S-iga, AS ISS Eestiga ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga. Eelmisel aastal sõlmiti koostöölepped EE Narva Elektrijaamad AS-iga, Hoolekandeteenused AS-iga, Selver AS-iga ja AS Sanatoorium Tervis ja OÜ Kontaktikeskusega. Käesoleval aastal sõlmiti koostöölepe Tartu Ülikooli Kliinikumiga. Töötukassa eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)