Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Tartu Ülikooli Kliinikum sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 12.02.2014

10. veebruaril allkirjastasid Eesti töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Tartu ülikooli kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto koostööleppe.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul võimaldab koostöö Lõuna-Eesti ühe suurema tööandjaga pakkuda töötukassa klientidele mitmekülgseid töö- ja praktikavõimalusi. Veel lisas ta, et head koostööd kliinikumiga on teinud lisaks töötukassa Tartumaa osakonnale ka Põlvamaa, Jõgevamaa ning Võrumaa osakonnad, mis näitab, et tegemist on väga olulise tööandjaga kogu regiooni jaoks.

Kliinikumi juhatuse liikme Mart Einasto sõnul ootab kliinikum töötajaid, kes on huvitatud töötamisest hooldus-, toitlustus- ja puhastusteenuste valdkonnas. Kliinikum vajab antud hetkel enim õdesid, hooldajaid, puhastajaid ja toitlustusala töötajaid.

Senise koostöö raames on töötukassa suunanud kliinikumi mitmeid inimesi.  Töövahenduse osas on olnud  kõige tihedam koostöö toitlustusteenistusega, lisaks on vahendatud tööpakkumisi ka kontoritöötajatele ja teistele tugiteenuseid pakkuvatele ametikohtadele (kokk, lukksepp, laohoidja, autojuht, elektrik jm).  

Leping võimaldab Tartu Ülikooli Kliinikumil töötukassa ruumides läbi viia tööotsijatele infotunde ja värbamisüritusi. Vajadusel osutab töötukassa kliinikumile eelvalikuga töövahendusteenust. Kliinikum võimaldab vabade töökohtade olemasolul töötukassa klientidel läbida enda juures proovitööd ja tööpraktikat.

Koostöö tulemuslikkuse hindamiseks kohtuvad tööandja ja töötukassa esindaja edaspidi vähemalt  kord kvartalis. Samuti on Eesti Töötukassa esindaja igal ajal valmis tutvustama ettevõtte töötajatele töötukassa pakutavaid teenuseid.

 

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto pärast koostööleppe sõlmimist kätt surumas
Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige Mart Einasto 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)