Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Võru Empak AS sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 14.06.2018

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel  ja Võru Empak AS juhatuse liige Remo Allikas allkirjastasid Võrus koostööleppe. Sõlmitud koostöölepe on töötukassale järjekorras juba 46. Töötukassa valib lepingupartnereid hoolikalt ning lepingule eelneb tavaliselt pikaaegne koostöö. 

Võru Empak AS on tegutsenud 27 aastat, tegevusvaldkonnaks on pehmemööbli tootmine. Ettevõttel on lisaks Võrus asuvale tootmisele ka väike õmblustsehh Rõuges, kus pakutakse tööd kohalikele elanikele. Ettevõtte on tuntud ka ehitusmaterjalide müüjana kaupluseketi Espak nime all.

Koostööleping on kasulik mõlemale poolele: Töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele. Ettevõte aitab aga töötukassa klientidel arendada tööalaseid oskusi.

Võru Empak AS on osalenud erinevatel töötukassa üritustel ning on teiste ettevõtjate seas tuntud oma avatud olekuga. Hea koostöösuhte tulemusena on arvestatav hulk uusi ettevõtte töötajaid leitud töötukassa töövahenduse kaudu.  Neljandik ettevõtte töötajatest on vähenenud töövõimega. Ettevõte on koostöös töötukassaga kohandanud erivajadustega töötajatele töökohti ja teinud töökeskkonnas olulisi muudatusi.

2016. a tunnustas Eesti Töötukassa Võrumaa osakond ettevõtet „Aasta tööandja“ tiitliga.

koostööleppe

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel  ja Võru Empak AS juhatuse liige Remo Allikas

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png