Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja AS Wendre sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 12.11.2014 | Uuendatud 27.11.2014

12. novembril allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja AS Wendre juhatuse esimees Vahur Roosaar koostööleppe.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on töötukassa ja AS Wendre teinud koostööd juba ligi viis aastat. Kõige tihedam on koostöö olnud töövahenduse vallas, kus töötukassa on abiks olnud nii töötajate värbamisel läbi eelvalikute kui tööpakkumiste vahendamisel tööotsijatele. Paavel lisas, et AS Wendret tuleb tunnustada selle eest, et ettevõttes on leidnud rakendust ka mitmed osalise töövõimega inimesed ja ettevõte on ka tulevikus sobilike töökohtade olemasolul valmis palkama osalise töövõimega inimesi.  

AS Wendre on kasutanud töötukassa proovitöö ja palgatoetuse teenust. Koostöös Wendre ja Pärnumaa Kutsehariduskeskusega on korraldatud kaks edukat koolitust õmblejatele, mille lõpetanud on Wendresse tööle asunud.

AS Wendre ja Eesti Töötukassa juhatuse esimehed koostöölepet allkirjastamas
AS Wendre juhatuse esimees Vahur Roosaar (vasakul) ja Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel koostöölepet allkirjastamas

 

Wendre on kasvanud väikesest linavabrikust Vändras 100 miljoni euro suuruse käibega rahvusvaheliseks ettevõtteks, kellel on tootmisüksused Eestis, Poolas, Soomes, Venemaal ja Hiinas. Pakutakse kõrge kvaliteediga vooditarbeid maailma suurimatele jaemüügikettidele enam kui 40 riigis. Wendre ambitsiooniks on olla kaasaegsete materjalide ja tehnoloogiate tundmises ja kasutamises turuliider ning seda teadmist soovitakse viia võimalikult paljude inimesteni.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal, mil allkirjastati lepped AS G4S-i, AS ISS Eesti ja Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO-ga. Eelmisel aastal sõlmiti koostöölepped EE Narva Elektrijaamad AS-i, Hoolekandeteenused AS-i, Selver AS-i ja AS Sanatoorium Tervis ja OÜ Kontaktikeskusega. Käesoleval aastal on sõlmitud koostöölepped Tartu Ülikooli Kliinikumi, Tallink Takso ja AS Eesti Postiga.  Töötukassa eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)