Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa Jõhvi büroo on 1. juunist uues kohas

Prindi

Lisatud 31.05.2010 | Uuendatud 01.10.2010

 1. juunil kell avas töötukassa uue büroo Jõhvis, Rakvere tn 8.

Avamisel osalesid sotsiaalminister Hanno Pevkur, Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Maie Metsalu, kohalike tööandjate esindajad.

 

Töötukassa uus büroo paikneb Jõhvi kesklinnas ühe linna peatänava ääres. Võrreldes büroo varasema asukohaga on nüüd oluliselt paranenud juurdepääs hoonele. Eelmises asukohas tuli büroosse pääsemiseks ületada nii jalakäijatele kui autojuhtidele ohtlik ja ebamugav elava liiklusega reguleerimata ristmik, uue asukohani aga suundub Keskväljakult promenaad.

 

Uued ruumid on märgatavalt avaramad kui vanad. Vanades, pärast II maailmasõda ehitatud elu- ja ärihoone korteritest bürooruumideks kohaldatud ruumides ei jagunud kõigile töötajatele korralikke töökohti, ventilatsioon oli halb ning erivajadustega inimestele ligipääs raskendatud â?? näiteks ratastooliga hoonesse ei pääsenud.
Uues hoones paikneb büroo kahel korrusel, kusjuures teisele korrusele pääseb nii trepist kui liftiga. Kliente hakatakse teenindama valges ja avaras teenindussaalis, olemas on lastenurk. Kõvasti on paranenud sidesüsteem, mis aitab kaasa klientide kiiremale teenindamisele.

 
 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)