Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa kontoritarvete ja meenete hankeprotsessist

Prindi

Lisatud 21.01.2010 | Uuendatud 12.04.2010

 

Ajakirjanduses on viimastel päevadel tähelepanu all olnud töötukassa kontoritarvete ja meenete hanked.

 

Järgnevalt toome detailse informatsiooni kõnealuste hangete läbiviimise kohta.

 

1. Töötukassa hankis klientide paremaks teenindamiseks erinevaid töötukassa sümboolikaga kontoritarbeid (nt töötute teeninduskaardid, pastapliiatsid/pliiatsid, kilekaaned tööotsimiskava ja otsuste hoidmiseks) ning kolme sorti meeneid töötukassa teenustest teavitamiseks tööotsijatele (maapiirkondade klientidele jagamiseks mõeldud helkurid) ning kasutamiseks tööandjatele ja teiste koostööpartneritele korraldatavatel teavitus-ja koostööüritustel (kinkekarbis pastapliiatsid, 4GB mälupulgad). Vahendid selleks olid ettenähtud nii töötukassa 2009. aasta kui ka tööhõiveprogrammi 2007-2009 eelarves.

 

2. Kliendisõbralikuma teeninduse ja teenuste â??kasutajamugavuseâ?? kõrval on sümboolikaga kontoritarvete ja meenete eesmärgiks teavitada tööotsijaid ja tööandjaid ning kogu elanikkonda aktiivsetest tööturumeetmetest ja nende rahastamisest Euroopa Liidu Sotsiaalfondist. Töötukassal on kohustus teavitada avalikkust struktuuritoetuse kasutamisest ning teavitusreeglite mittetäitmine võib viia toetuse osalise või täieliku tagasinõudmiseni (struktuuritoetuse seadus). Rakendusüksuse (INNOVE) juhise kohaselt võib teavitustegevused, mis on seotud avalikustamise kohustusega, jagada kolme kategooriasse: meediatöö (pressiteated, intervjuud, artiklid), soetatud materjalid (sh kohustuslik infosilt, voldikud, meened) ja tutvustused (nt teavitusüritused).

 

3. Kuna töötukassa juhatuse esimees on ainuosanik ettevõttes, kes tegutseb samas valdkonnas (MP Reklaamtrükk OÃ?) ning hõimlane samas valdkonnas tegutseva ettevõtte Reklaamkink OÃ? omanikuga, välistas juhatuse esimees enda osalemise hankemenetluses.

 

4. Sümboolikaga kontoritarvete ja meenete lihtmenetluse hanked viis läbi töötukassa hankejuhi eestvedamisel moodustatud 7 liikmeline hankekomisjon.

Hankel saadeti dokumentatsioon 11 potentsiaalsele pakkujale ning lisaks avaldati info hanke kohta ka Eesti Töötukassa kodulehel, mille tulemusena lisandus veel 6 hankemenetlusest huvitatud isikut. Nimetatud hankel laekus 9 pakkujalt kokku erinevatele hanke osadele 42 pakkumust.

Sümboolikaga meenete hankel saadeti dokumentatsioon 16 potentsiaalsele pakkujale ning lisaks avaldati ka selle hankel info hanke kohta töötukassa kodulehel, mille tulemusena lisandus veel 4 huvitatud isikut. Nimetatud hankemenetlusel laekus 10 pakkujalt kokku erinevatele hanke osadele 25 pakkumust.

 

Kontoritarvete hankel esitasid pakkumused järgmised pakkujad: AD Mad OÃ?; CUUL.EE OÃ?; Folger Art AS; Infotark AS; L&L Reklaam OÃ?; Officeday Estonia OÃ?; Orient Kontorikaubad AS; Reklaamkink OÃ?; Sulemees OÃ?.

Meenete hankel esitasid pakkumused järgmised pakkujad: AD Mad OÃ?; Aure OÃ?; CUUL.EE OÃ?; Infotark AS; Kinkston Kingiagentuur OÃ?; L&L Reklaam OÃ?; Orient Kontorikaubad AS; Reklaamkink OÃ?; Roi AS; Sulemees OÃ?.

 

Hindamine:
Pakkumusele lisatud näidiseid ja kujunduslahendusi hindas komisjon. Näidiste ja kujunduslahenduse juures hinnati pakutava lahenduse üldmuljet. Iga komisjoni liige hindas pakkumusi eraldi, moodustades pakkumustest pingerea. Vastavalt pingereale sai iga pakkumus oma pingerea asukohale vastavas väärtuses punkti (pingereas 1. kohal olev pakkumus saab 1 punkti, 2. kohal olev pakkumus 2 punkti jne). Kõikide komisjoniliikmete poolt antud punktid liideti.

 

5. Tellitud asjade (sõlmitud lepingute) nimekiri koos koguste, hindade ja otstarbega on toodud tabelis.

 

6. Hankes osalenud ja kolmes osas võitnud AD Mad OÃ? puhul ei olnud hankemenetluse käigus teada, et selle omanik on sama, kes Reklaamkink OÃ?l, mis samas ei oleks mõjutanud hankemenetluse käiku.

 


 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)