Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa korraldab homme Tallinna ja Harjumaa töömessi

Prindi

Lisatud 03.03.2015 | Uuendatud 05.03.2015

Kolmapäeval, 4. märtsil toimub Tallinnas Nordea Kontserdimajas (Estonia pst 9) Tallinna ja Harjumaa töömess.

Messil osaleb üle 40 tööandja Tallinnast ja Harjumaalt, kutseõppeasutused, Rajaleidja, Tööinspektsioon, Maksu- ja Tolliamet, töövahendusvõrgustik EURES ja Töötukassa.

Töömessil tuleb vahendamisele üle 1000 töökoha ja oodatud on kõik tööotsijad. Lisaks püsivatele töökohtadele pakutakse ka hooajatöid, osaajaga töid ja töökohti erivajadustega inimestele.

Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu sõnul oodatakse messile kõiki tööotsijaid, kaasaarvatud õpilased ja pensionärid. "Praeguses väheneva tööjõu olukorras tuleb meil koostöös tööandjatega otsida erinevaid paindlikke töötamise võimalusi näiteks õpilastele suveks, pensioniealistele osaajaga tööks ja erivajadustega inimestele töötingimusi kohandades. Sellised lahendused saavad sündida vaid siis, kui mõlemad osapooled teavad teineteise tingimusi ning töömess annab selleks väga hea võimaluse." ütles Sarapuu.

Pakutavate ametikohtadega saab lähemalt tutvuda töömessi kodulehel http://www.toomess.ee/jargmised/tallinna-ja-harjumaa-toomess-kevad-2015-0403

Uksed on avatud 10.00–16.00. Messil osalemine on tasuta.

Kell 11 on messil intervjuudeks kättesaadavad töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ning Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)