Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa kutsub tööandjaid 2015. aasta töömessidele

Prindi

Lisatud 26.01.2015 | Uuendatud 26.01.2015

Eesti Töötukassa kutsub tööandjaid osalema sel aastal toimuvatele töömessidele. Ülevaate lähiaja töömessidest leiab veebilehelt http://www.toomess.ee/jargmised.

Töötukassa tööandjate teenusejuhi Maiken Sõrgi sõnul on sel aastal plaanis korraldada 16 töömessi üle Eesti. „Kohalikud töömessid toimuvad 12 maakonnas, lisaks sügisene üle-Eestiline töömess Tallinnas,“ lisas ta. Sõrgi sõnul muutuvad töömessid tööandjate seas igal aastal järjest populaarsemaks ning juba praegu küsitakse, kuidas sügisesele suurele messile registreeruda saaks. „Usume, et töömess on hea võimalus tööandjate-tööotsijate silmast silma kohtumiseks ning tundub, et ka tööandjad hindavad messe kui värbamisvõimalust järjest rohkem.“

Ülevaate lähiaja töömessidest leiab veebilehelt http://www.toomess.ee/jargmised. Seal on kirjas messide toimumisajad ja –kohad ning info registreerumise kohta. Praegu saavad tööandjad registreeruda juba kaheksale messile: veebruaris Sillamäel ja Saaremaal, märtsis Tallinnas, Jõgeval, Jõhvis, Läänemaal ja Võrus ning aprillis Pärnus.  

Maiken Sõrg täpsustas, et messidele oodatakse osalema neid tööandjaid, kellel on pakkuda tööd kohe või lähitulevikus. „Kuna messide korraldamiseks sobivad kohad on enamasti oma ruumilt piiratud, siis on reaalsete vabade töökohtade olemasolu üldjuhul messil osalemise eeltingimuseks. Kõigi soovi avaldanud tööandjatega võtame ise ühendust,“ lisas ta.

Nii nagu kõik töötukassa tööturuteenused, on ka messidel osalemine tööandjatele ja tööotsijatele tasuta. 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)