Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa Lasnamäe töömessil pakutakse üle 300 töökoha

Prindi

Lisatud 10.11.2016

10. novembril kell 10 – 15 toimub Lasnamäel Lindakivi kultuurikeskuses Lasnamäe töömess.

Messil osaleb 18 tootmis-, tööstus-, laondus- ja puhastusteeninduse valdkonnas tegutsevat tööandjat, kes pakuvad üle 300 töökoha. Endale sobivaid tööpakkumisi leiavad ka vähenenud töövõimega inimesed ja noored, pakutakse ka võimalusi koolipraktikaks.

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu nentis, et palju kandideerimisi jääb ära, sest tööotsija arvab, et tööandja maksab vähe palka, töötingimused on halvad või tööandjad ei vasta kandideerimisele. „Tööandjad aga keskenduvad liiga palju vaid kandideerimisdokumentide põhjal otsustamisele. Töömess loob võimaluse tööotsija ja tööandja vahetuks suhtlemiseks ning paljudel juhtudel purustab müüdid, mida on jäädud uskuma tuttavate juttu kuulates. Lasnamäe töömessile on oodatud kõik inimesed, kes otsivad tööd või soovivad seda vahetada, sest lisaks heale võimalusele suhelda tööandjatega, on võimalus saada infot tööturuolukorra kohta ja vestelda karjäärinõustajatega. Eriti hea võimalus on saada noortel ja vähenenud töövõimega inimestel vastuseid erinevate töötamisvõimaluste kohta," rääkis Sarapuu.

Lisaks töövahendusele saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel ning küsida infot töötukassa pakutavate teenuste kohta. Välismaal töötamise asjus annavad nõu EURES nõustajad. Osalevate tööandjate ja pakutavate töökohtadega saab tutvuda http://www.toomess.ee/toomessid-2016/lasnamae-toomess-1011 . Messil osalemine on kõigile tasuta.

Töömessi korraldab Eesti Töötukassa koostöös Lasnamäe linnaosa valitsusega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)