Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa muudab hankekorraldust

Prindi

Lisatud 03.03.2010 | Uuendatud 01.10.2010

Tagamaks hankemenetluste läbipaistvuse ning kõigi pakkujate läbipaistvama ja võrdsema kohtlemise, karmistab töötukassa hangete läbiviimise tingimusi.
 

Lihtmenetluse korral peab pakkuja esitama kinnituse või dokumendi (või teeb hankija ise päringu) järgmiste asjaolude kohta:
a) Pakkuja on registreeritud Ã?riregistris.
b) Pakkujat ei ole karistatud kuriteo või väärteo eest.
c) Pakkuja ei ole pankrotis või likvideerimisel, tema suhtes ei ole algatatud sundlikvideerimist, tema äritegevust ei ole peatatud.
d) Pakkuja on nõuetekohaselt täitnud õigusaktidest tulenevate riiklike ja kohalike maksude tasumise kohustused.
e) Pakkuja on registreeritud Majandustegevuse registris või omab muud tegevusluba juhul, kui registreering või tegevusluba on tegutsemiseks nõutav.
 

Tulenevalt konkreetse hanke iseloomust kasutatakse ka muid täiendavaid tingimusi pakkujate finants- ja majandusliku seisundi või tehnilise ja kutsealase pädevuse kohta.
 

Lisaks esitavad konkurentsi kahjustava huvide konflikti vältimiseks kõik hankemenetluse läbiviimises osalevad töötukassa töötajad kirjaliku erapooletuse kinnituse.
 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)