Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu kiitis heaks organisatsiooni nimevahetuse

Prindi

Lisatud 11.06.2018

Täna kogunenud Eesti Töötukassa nõukogu kiitis heaks juhatuse esimehe Meelis Paaveli ettepaneku muuta töötukassa nime.

„Nimevahetuseks on aeg küps, sest viimastel aastatel on töötukassa tegevussuunad ja sihtrühmad märksa laiemaks muutunud, kuid nimi kirjeldab ikka veel vaid üht võimalikku etappi inimese tööelust,“ lausus töötukassa nõukogu esimees Toomas Tamsar. „Nõukogu otsustas ühehäälselt, et töötukassa võiks edaspidi kanda nime Töökassa,“ lisas Tamsar.

Muudatuse eesmärk on viia töötukassa nimi kooskõlla tegevussuundadega, mis on lisaks töötute abistamisele ka töötavate inimeste tööl püsimisele kaasa aitamine ja tööturul liikumise soodustamine. Lisaks noorte suunamine tööturul ning tööandjate abistamine vajaliku tööjõu leidmisel ja koolitamisel. Tuleval aastal luuakse töötukassa juurde karjäärikeskus, millega seoses kasvab töötukassa roll oluliselt ka koolinoorte karjäärivalikute toetamisel.

Otsuse, millist nime töötukassa edaspidi kandma hakkab, teeb Riigikogu. 

Täna arutlusel olnud järgmise nelja aasta töötuskindlustusmakse määrade osas nõukogu otsust ei teinud ja tuleb küsimuse juurde tagasi augusti kuus.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png