Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu toetas praeguse juhatuse jätkamist

Prindi

Lisatud 24.03.2017

Töötukassa nõukogu otsustas oma tänasel koosolekul ühehäälselt pikendada töötukassa juhatuse ametilepinguid järgmiseks viieks aastaks.

Töötukassa nõukogu esimees, tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski tunnustas juhatust senise töö eest. „Töötukassa on aidanud edukalt ette valmistada ja käivitada suured ühiskondlikud muutused, olgu nimetatud töövõimereform või uus töötavate inimeste koolitusprogramm, millega teeme algust juba 1. maist. Kõik ette võetud sammud kaasajastavad Eesti tööturgu ning kujundavad samas ümber töötukassa rolli. Ootan töötukassalt tugevat juhtrolli nende reformide tulemuslikul lõpuleviimisel,“ ütles Ossinovski.

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul on töötukassal järgmisel viiel aastal, muutuva tööturu tingimustes, järjest kasvav roll inimeste oskuste arendamisel, et toetada sobiva töö leidmist ning ennetada tööelust eemale jäämist oskuste puudumise või vananemise tõttu. Jätkuvalt on meie erilise tähelepanu all vähenenud töövõimega inimesed ja noored, kes vajavad meie tuge nii tööle saamiseks kui tööl püsimiseks.  

Töötukassa juhatusse kuuluvad juhatuse esimees Meelis Paavel ja juhatuse liikmed Erik Aas, Reelika Leetmaa ja Pille Liimal.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)