Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa nõukogu valis uueks esimeheks sotsiaalminister Tanel Kiige

Prindi

Lisatud 15.05.2019 | Uuendatud 15.05.2019

 

Täna toimunud Eesti Töötukassa nõukogu koosolekul valiti aastaseks perioodiks nõukogu uueks esimeheks sotsiaalminister Tanel Kiik.

"Töötukassal on üha suurem roll aidata meie inimestel ja ettevõtetel kohaneda suurte muutustega tööturul. Peame toetama töötajate ning tööotsijate ümberõpet majanduse kasvuvaldkondades ja tulevikutöökohtadel töötamiseks," ütles täna töötukassa nõukogu esimeheks valitud sotsiaalminister Tanel Kiik.

Kiige sõnul on vananeva elanikkonnaga Eestis lisaks olemasoleva tööjõu toetamisele oluline kaasata ka neid sihtrühmi, kes on seni tööturult eemale jäänud. "Olgu nendeks siis näiteks noored, kes ei õpi ega tööta, vähenenud töövõimega inimesed, hoolduskohustusega või vanemaealised töötajad - töötukassal on oluline ülesanne motiveerida nii tööandjaid kui inimesi üksteisele võimalust andma ja toetada tööks vajalike oskuste andmisega," selgitas Kiik.

Eesti Töötukassa kõrgeim juhtimisorgan on kuueliikmeline nõukogu. Vastavalt töötuskindlustuse seadusele nimetab kaks nõukogu liiget Vabariigi Valitsus, Eesti Ametiühingute Keskliit ja Teenistujate Ametiliitude Organisatsioon nimetavad kumbki ühe nõukogu liikme ning Eesti Tööandjate Keskliit nimetab kaks nõukogu liiget.

2004. aasta septembris leppisid nõukogu osapooled kokku, et nõukogu esimees valitakse rotatsiooni korras üheaastase tähtajaga.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)