Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa osaleb haridus- ja infomessil Intellektika

Prindi

Lisatud 11.02.2011 | Uuendatud 17.02.2011

11. ja 12. veebruaril on töötukassa oma boksiga väljas Tartus toimuval haridus- ja infomessil Intellektika.

 

Räägime, kuidas koostada hea CV ja käituda tööintervjuul, anname nõu eriala valikul ja tööelu alustamiseks. Töötukassa boksis saab täita kutse-eelistuste küsimustiku, lisaselgitusi jagab karjäärinõustaja. Lähemalt räägime tööpraktikast ja vabatahtlikust tööst - mõlemad neist on võimalused tööelu alustamiseks. Välismaal õppimise, elamise ja töötamisega seonduvatel teemadel annavad nõu töötukassa EURES nõustajad. Tööotsijaile tutvustame ka töötukassa uue iseteeninduskeskkonna võimalusi.

 

Tartu haridus- ja infomess Intellektika on traditsiooniline üritus, mis saab teoks juba 19. korda. Intellektika põhieesmärk on jagada teavet õppimis- ja enesetäiendamisvõimaluste kohta neile, kes alles seisavad elukutsevaliku ees, samuti neile, kel käsil uue töökoha leidmine. Sel aastal on messi külastamine esmakordselt tasuta.

Vaata lähemalt Intellektika kodulehelt.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)