Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa otsib uusi koolituskaardi partnereid

Prindi

Lisatud 19.03.2018 | Uuendatud 05.04.2018

Eesti Töötukassa kuulutas täna välja konkursi täiendavate koolituskaardi koolitajate leidmiseks. 

Töötukassal on praegu 375 koolituskaardi koostööpartnerit, sh kutsekoolid ja kõrgkoolid.

Töötukassa kaudu saavad kindlatel erialadel õppida ka töötavad inimesed, seetõttu otsib töötukassa oma partneriks eelkõige neid koolitusfirmasid kes pakuvad koolitusi paindlikel aegadel ja põhikutsealadel, kus valdkondlike tööjõuvajaduse uuringute (OSKA uuringud, mida teeb Kutsekoda) kohaselt on lähiaastatel kasvav tööjõuvajadus ja kus tööjõu nõudlus on suurem kui pakkumine. Põhikutsealadega saab tutvuda siin.

Samuti ootab töötukassa ka eesti keele koolitajaid, kes korraldavad koolitusi erinevates Eesti piirkondades eesti keele tasemeeksamiteks ettevalmistumiseks ja omavad Keeleinspektsiooni heakskiitu.

Eesti Töötukassa toetab inimesi kogu tööelu vältel: on toeks noortele tööellu astujatele, pikalt tööelust eemal olnud inimestele tööle naasmisel, töölt tööle liikujatele ja töötajatele, kes vajavad töökohal püsimiseks tuge oskuste puudumise või vähenenud töövõime tõttu. Töötukassa 2018. aasta tööturukoolituse eelarve mahuks on planeeritud ligi 22 miljonit eurot.

Konkursil osalemiseks tuleb koolitajal esitada avaldus töötukassa portaalis.  Avaldusi saab esitada kuni 30. aprillini. Konkursi tingimustega saab lähemalt tutvuda siin

 

Täiendav teave:

Pille Heinla
Eesti Töötukassa tööturukoolituse peaspetsialist
614 8608, pille [dot] heinla [ä] tootukassa [dot] ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)