Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa sõlmis Ida-Virumaal kolm uut koostöölepet

Prindi

Lisatud 27.02.2018 | Uuendatud 27.02.2018

Eile ja täna allkirjastas Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel Ida-Virumaal koostöölepped kolme ettevõttega: Noorus OÜ, OÜ Waldchnep ja OÜ TNC-Components.

Töötukassa Ida-Virumaa osakonna juhataja Anneki Teelahk sõnas, et kõik kolm ettevõtet Ida-Virumaal väärivad erilist tähelepanu. „Kõik kolm on täiesti erinevatest tegevusvaldkondadest, kuid neid ühendab tahe laiendada ja arendada oma ettevõtet, luues seeläbi uusi väärtuslikke töökohti. Sellega panustavad nad olulisel määral piirkonna inimestesse ja maakonna arengusse laiemalt,“ rääkis Teelahk.

Noorus OÜ on noor ettevõte, esimese hotelli uksed avati 2014. aasta sügisel. Legendaarses Narva-Jõesuu liivarannas asuvas hotellis on 114 rikkaliku varustusega tuba, konverentsikeskus, 130 kohaga a’la carte restoran ning Eesti suurim SPA kompleks 14 saunaga. Kolm aastat hiljem ehk sügisel 2017 avati ka järgmine Noorus OÜ hotell nimega Liivarand, kuhu koostöös Eesti Töötukassaga värvati uus personal. Alates jaanuarist 2016 on ettevõttega sõlmitud 30 palgatoetuse lepingut, millest 24 olid uue töökoha loomise programmi raames ning 36 tööpraktika lepingut. Edukalt läbitud tööpraktika järgselt rakenduvad inimesed ettevõttesse tööle. Noorus OÜ on väga usaldusväärne partner ja kohusetundlik tööandja, kes pakub kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid ning head motivatsioonipaketti enda töötajatele.

OÜ Waldchnep on pidevalt arenev tootmisettevõte, kes toodab elektrimootoreid, mis leiavad kasutust üle maailma. Antud ettevõte ja Eesti Töötukassa koostöö sai alguse 2010. aastal. OÜ Waldchnep on märkimisväärne Narva tööandja. Ettevõte motiveerib tööd tegema ka neid inimesi, kes on pikka aega tööturult eemal olnud. OÜ Waldchnep on Eesti Töötukassale partner ka proovitöö, tööpraktika ja palgatoetuse teenuste osutamisel, mis on vajalikud just pikaajalistele töötutele rakenduse leidmisel. Kasutades Eesti Töötukassa teenuseid ning viies läbi värbamisüritusi on loodud 27 uut töökohta. Alates aastast 2013 on sõlmitud 95 palgatoetuse lepingut, millest 31 töökoha loomise programmi raames. Ettevõttega on sõlmitud 146 tööpraktika lepingut ning kolmel korral kasutati tugiisiku teenust.  2015. aastal valis Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakond OÜ Waldchnep’i aasta tööandjaks.

OÜ TNC-Components on üks suuremaid mööblitootjaid Eestis, kelle peamine tegevusala on köögimööbli ja mööblikomponentide tootmine. TNC-Components on jäänud truuks enda põhitegevusalale alates ettevõtte loomisest aastal 1952. Aastal 1988 asutati uus vabrikuhoone Kohtla-Järvele. 2017. aastal soetas ettevõte uue tootmishoone, jätkates edukalt tootmise laiendamist. Tänase seisuga töötab antud ettevõttes rohkem kui 110 inimest. Tööandja panustab aktiivselt nii kaasaegsesse tehnoloogiasse, tööruumidesse kui ka töötajate arendamisse. 2016. aasta teisel poolel tutvustati Eesti Töötukassa poolt ettevõttele uue töökoha loomise toetuse meetmed. TNC-Components nägi enda jaoks uut võimalust ning pärast mitmeid koostöös korraldatud värbamisüritusi ja proovipäevi on ettevõttes tööd leidnud 41 inimest. Neist 17 asus ka töökohapõhisesse õppesse Ida-Viruma Kutsehariduskeskuses. Aastal 2016 valis Eesti Töötukassa Ida-Virumaa osakond TNC-Components’i aasta tööandjaks.

Koos viimastel päevadel sõlmitud lepetega on töötukassal tänaseks koostöölepped 43 tööandjaga. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja TNC-Components OÜ juhatuse liige Marko Melter, 26.02

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja TNC-Components OÜ juhatuse liige Marko Melter, 26.02

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Noorus OÜ juhatuse liige Filipp Dolzhkov, 27.02

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Noorus OÜ juhatuse liige Filipp Dolzhkov, 27.02

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Waldchnep OÜ juhatuse liige Aare Pihelgas, 27.02

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Waldchnep OÜ juhatuse liige Aare Pihelgas, 27.02

Jäädvustas tööandjate teenusejuht Livia Laas

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)