Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa sõlmis Järvamaa ettevõtetega koostööleppe

Prindi

Lisatud 27.11.2018 | Uuendatud 27.11.2018

 

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, Järva Tarbijate Ühistu juht Tõnu Uibopuu ja SA Koeru Hooldekeskus juht Terje Teder allkirjastasid koostööleppe. Lepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel allkirjastamas koostöölepet Järva Tarbijate Ühistu juhi Tõnu Uibopuu ning SA Koeru Hoolduskeskuse juhi Terje Tederiga.

Järva Tarbijate Ühistu on töötukassa jaoks oluline koostööpartner, kes aktiivselt kasutab töötukassa teenuseid, osaleb teabepäevadel ja töömessidel. Tegemist on kohusetundliku tööandjaga, kes koolitab oma töötajaid, pakub kaasaegseid töövahendeid ning head motivatsioonipaketti oma töötajatele. Järva Tarbijate Ühistu teeb koostööd ka Järvamaa Kutsehariduskeskusega ning pakub tööpraktika võimalusi.

SA Koeru Hooldekeskus on vanim ja suurim kolmest Järvamaal tegutsevast hoolekandeasutusest. Koeru Hooldekeskusega on töötukassal pikaajaline koostöö, osaletakse töötukassa üritustel: teabepäevadel, töömessidel, koolitustel, korraldatakse avatud uste päevi. Koeru Hooldekeskus on Eesti Töötukassale partner ka proovitöö, tööpraktika ja palgatoetuse teenuste osutamisel.

Koostöölepe on heaks näiteks, kuidas era- ja avalik sektor saavad koos igapäeva tööelu paremaks muuta ning kinnituseks, et koostöö jätkub. Leping on kasulik mõlemale poolele: Töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)