Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa sõlmis koostööleppe akende ja uste tootja osaühing Aknakojaga

Prindi

Lisatud 31.08.2016 | Uuendatud 31.08.2016

Täna allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Aknakoda OÜ juhatuse liige Rainer Aru koostööleppe. 

Töötukassa Pärnumaa osakonna juhataja Gerli Metsa sõnul on Aknakoda OÜ pidevalt kasvav ja arenev ettevõte ning töötukassa usaldusväärne, innovaatiline ja avatud partner, kellega näeme konstruktiivse koostöö jätkumist ka tulevikus.

„Oleme Aknakoja käekäiguga kursis selle loomisest peale. Nimelt andis töötukassa Aknakoja asutamiseks 2011. aastal ettevõtluse alustamise toetust ning edasine koostöö läks sealt juba sujuvalt edasi. Meie peamine koostöö on seisnud töötajate leidmisel tootmisesse ja kontorisse, olgu nendeks müügijuhid või tootmistöölised. Lisaks töövahendusele on Aknakoda OÜ õpetanud meie kliente välja läbi tööpraktika ja kasutanud palgatoetuse ja proovitöö teenust,“ rääkis Mets.

Aknakoda OÜ on tootmisettevõte, mille põhitegevuseks on plastikakende ja uste tootmine ja müük. Aknad ja uksed valmivad Euroopa juhtiva Saksa profiilitootja Rehau materjalidest ja on varustatud Roto sulustega. Klientide paremaks teenindamiseks on  avatud müügisalongid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Valgas. Aknakoda OÜ-s töötab praegu 30 inimest, nende hulgas müügiinimesed, laotöötajad, tootmistöölised, akende paigaldajad-viimistlejad. Edasimüüjaid ja alltöövõtjaid on kokku 22 inimest. Seega teeb Aknakoda OÜ kaubamärgi all tööd iga päev 52 inimest üle Eesti.

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kahekümne kuues. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

Fotol (pildistas Gerli Mets) töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Aknakoda OÜ juhatuse liige Rainer Aru koostöölepe allkirjastamisel.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)