Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa sõlmis koostööleppe AS Salvestiga

Prindi

Lisatud 07.07.2017

Täna allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Salvest AS juhatuse liige Lauri Betlem Tartus koostööleppe. 

Töötukassa Tartumaa osakonna juhataja asetäitja Julia Nedorezova sõnul on Salvest AS usaldusväärne partner, kes täidab alati lubatud kokkuleppeid.

 

„Tegemist on piirkondlikult olulise tähtsusega tööandjaga ning oma valdkonna eksperdiga, kelle käest saame vajadusel küsida asjatundlikku nõu konkreetsele ametikohale tööjõu ettevalmistamisel. Sõltuvalt ametikohast on Salvest AS nõus andma võimaluse ennast tõestada ka vähese töökogemuse ja  terviseprobleemidega inimestele,“ sõnas Nedorezova.

 

„Koostööd oleme teinud mitmes valdkonnas, neist suurim kahtlemata töövahendus – töötukassa on aidanud tööandjal leida töötajaid laotöölistest kokkadeni. Tööandja on kasutanud proovitöö teenust, samuti õpetatakse töötajaid tööpraktika käigus. Saame Salvestilt alati operatiivset ja asjatundlikku tagasisidet nii eelvaliku kandidaatide kui osutatud teenuste kohta,“ lisas ta.

 

Salvest AS on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid, mis alustas tegevust 1946. aastal.  Salvest toodab oma Tartu tehases erinevaid suppe, hoidiseid, moose, imikutoitu, majoneese, kastmeid jpm. Ettevõttes töötab praegu ligi 160 inimest.

 

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kolmekümne kolmas. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

 

 

Fotol (pildistas Ragnar Linde) töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Salvest AS juhatuse liige Lauri Betlem koostöölepet allkirjastamas

Fotol (pildistas Ragnar Linde) töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Salvest AS juhatuse liige Lauri Betlem koostöölepet allkirjastamas

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png