Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa sõlmis koostööleppe Võru Tarbijate Ühistuga

Prindi

Lisatud 29.05.2017

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Võru Tarbijate Ühistu juht Mari Koort allkirjastasid täna Võrus koostööleppe.

Töötukassa Võrumaa osakonna juhataja Ene Kerge ütles sõlmitud leppe kohta, et VTÜ on Eesti Töötukassa jaoks väga oluline partner – tööandja nö ääremaadel, kes pakub tööd väga erinevatel ametikohtadel alustades kokkadest ning lõpetades transporditöölistega. „Teeme ühistu personalijuhiga sisukat igapäevast koostööd, samuti osaleb ühistu töötukassa korraldatud infopäevadel ja värbamisüritustel. Väärib märkimist, et ühistu pakub tööd ka vähenenud töövõimega inimestele ning tööandja paindlikkus on inimeste rahulolu aluseks. Julgustan ka teisi tööandjaid vähenenud töövõimega inimestega julgemalt suhtlema ning nende tugevaid külgi nägema. Töötukassa kliendid on leidnud VTÜ võrgustikus endile mitmeid kasulikke teenuseid (proovipäevad, tööpraktika jm), mis on paljudel juhtudel viinud ettevõttesse tööle asumiseni,“ kõneles Kerge.

Võrumaa Tarbijate Ühistu juht Mari Koort sõnas täiendavalt, et lepe on hea alus koostööks, mis hõlbustab ühelt poolt vajadusel uute töötajate leidmist, teisalt võimaldab ühistul olla ka teadlikum ja parem tööandja.

Võru Tarbijate Ühistu (VTÜ) kuulub üleriigilisse keskorganisatsiooni Coop, mis loodi juba aastal 1917. VTÜ alla on koondunud üle Võrumaa 19 müügiüksust ja ettevõte annab tööd keskmiselt 275 töötajale. VTÜ ja töötukassa vaheline koostöö sai alguse aastal 2003. 2015. aastal sai VTÜ töötukassa aasta koostööpartneri tunnustuse.

Tegemist on töötukassa 32. koostööleppega. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Lisatud fotol on Võrumaa Tarbijate Ühistu juht Mari Koort ja Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel pärast koostööleppe allkirjastamist ühistu müügisaalis. Pildistas Kristiina Palm. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png