Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa teabepäev Narvas: kuidas vältida pettusi välismaale tööle minnes?

Prindi

Lisatud 28.03.2011 | Uuendatud 10.12.2013

 

Eesti Töötukassa EURES nõustajad korraldavad Narvas teabepäeva välismaale tööle minemisega seotud riskide ennetamiseks. Teabepäev â??Turvaliselt välismaale tööleâ?? toimub 30. märtsil hotellis INGER Pu?kini tn 28, kella 13:00 kuni 15:30. Teabepäeva põhiettekanded tehakse vene keeles.

 

Teabepäevale on oodatud kõik välismaal töötamisest huvitatud inimesed. Lisaks EURES võrgustiku nõustajatele saab kuulata MTÃ? Living for Tomorrow ja Euroopa Vabatahtlike teenistuse spetsialistide nõuandeid. Tutvustatakse erinevaid infoallikaid, antakse nõu, mida jälgida töövahenduse ajal, töölepingut sõlmides ja tulevase tööandjaga suheldes ning tuuakse praktilisi näiteid elust endast.

 

Teabepäeva korraldamine on ajendatud inimeste järjest kasvavast huvist välismaale töölemineku vastu, millega samal ajal kaasnevad ka omad riskid. Mida suurem on välismaal töötamisest huvitatud inimeste ring, seda suurem on ka tõenäosus puutuda kokku ebaausate töövahendajatega. Teabepäeval räägimegi nii-öelda petturvahendajatega kaasnevatest ohtudest ning sellest, kuidas end pettuse eest kaitsta ja mida võtta ette siis, kui ollakse juba hätta jäänud.

Ettekannetele järgneb paneeldiskussioon.

Oma osavõtust palume teatada Eesti Töötukassa Ida Virumaa osakonna EURES nõustajale Olga Boltovskajale e-posti aadressil või telefonil 35 601 55; 534 32351

__________________________________________________________________________

EURES on üleeuroopaline tööhõivetalitus, mida toetavad kõik Euroopa riiklikud tööhõiveametid. EURES pakub teavet, nõuandeid ning värbamisteenuseid (tööpakkumiste ja -taotluste kokkuviimise teenuseid) kogu Euroopa Majanduspiirkonna (EL ja Norra, Island, Liechtenstein ja ?veits) töötajaile ja tööandjaile, samuti aitab võrgustik kõiki kodanikke, kes soovivad kasutada inimeste vaba liikumise põhimõtte eeliseid.

Kogu Euroopas pakub riikidevahelise liikumise alaseid nõuandeid üle 850 EURESe nõustajat. Nemad töötavad liikmesriikide tööhõiveametites või EURESe võrgustiku teistes partnerorganisatsioonides â?? tööandjate organisatsioonides, ametiühingutes, kohalikes ja piirkondlikes ametiasutustes jt. 

EURESe veebisaidil on üle ühe miljoni vaba töökohta, seal on registreeritud üle 600 000 CVd ja üle 23 000 tööandja. Täielikud andmed on saadaval veebisaidil http://eures.europa.eu.

 

Ã?ldine lisateave

Kaire Cocker

Eesti Töötukassa EURES peaspetsialist

Tel 667 9791

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)