Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa töömessil pakutakse üle 1200 töökoha

Prindi

Lisatud 16.09.2015

Homme, 17. septembril toimuval töötukassa töömessil osaleb üle 50 tööandja, kes pakuvad kokku üle 1200 töökoha. Mitmed tööandjad pakuvad tööd ka 16-18aasta vanustele noortele, samuti ollakse avatud erivajadustega inimeste värbamisele. Enim pakutakse tööd erinevatele teenindajatele, turvatöötajatele ja taksojuhtidele, kuid töötajaid otsitakse ka näiteks merendusse, tööstusesse, meditsiini valdkonda. 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul tasub messile kindlasti tulla, sest tööandjate poolne huvi messil esindatud olla on olnud kõrge - osaleb üle viiekümne tööandja, pakkudes 1200 töökohta Eestis. Kindlasti peegeldab see olukorda tööturul, kus iga töökas kätepaar on hinnatud. Samuti on huvilistel võimalus saada sisulist infot mujal Euroopas töötamise kohta, lisas ta.

Töötukassa tööandjate nõunik Kristiina Palm ütles, et seekord on lisaks peamisele, ehk töötajate ja ettevõtete kokkuviimisele,  töömessi fookuses erivajadustega inimeste tööleaitamine, noorte kaasamine tööellu (noortegarantii) ning karjäärinõustamine tööealisele elanikkonnale. „Messile on oodatud nii hetkel aktiivsed tööotsijad, kui kõik huvilised, kes on mõlgutanud mõtteid tööelus muudatusi ette võtta,“ lisas ta.  

Lisaks tööandjatega suhtlemisele saab messil kuulata erinevaid ettekandeid ning osaleda töötubades.

Neljanda korruse nurgaboksis antakse ülevaade töötukassa teenustest, seejuures räägitakse nii töövõimereformist kui vähenenud töövõimega inimeste teenustest. Nendel ettekannetel on ka sünkroontõlge vene keelde. Samuti neljandal korrusel toimuvad ka tööandjate ettekanded, mis keskenduvad erinevate sihtgruppide – eeskätt noored, vanemaealised ja erivajadustega inimesed – värbamise kogemustele. Kolmandal korrusel saab kuulata koostööpartnereid ning Soome ja Rootsi EURES nõustajaid, nullkorruse karjäärikohvikus toimuvad töötoad.

Seekordne töömess on füüsiliselt ja sisuliselt juurdepääsetav ka erivajadustega inimestele. Kogu messi ajal on kohal viipekeele tõlgid, trükitud on punktikirjas messikavad ja infovoldikud ning  nullkorrusel tegutseb ligipääsetavuse kontaktpunkt, kus saab laenutada nägemis- ja kuulmisabivahendeid. 

Täpse päevakava, osalevad tööandjad ning pakutavad ametikohad leiate http://www.toomess.ee/jargmised/toomess-2015

Kell 12 on messil intervjuudeks kättesaadavad töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ning tööandjate nõunik Kristiina Palm. 

Reedel, 18. septembril toimub online-töömess „Estonian Online Job Day for ICT and Engineering Professionals“, mille eesmärk on viia kokku Eesti ettevõtted, kes otsivad IT- ja insenerierialade tööjõudu ning tööotsijad, kes otsivad neis valdkondades tööd üle kogu Euroopa. Mess toimub Euroopa Komisjoni loodud virtuaalses messikeskkonnas. Messil osaleb 21 tööandjat, kellel on pakkuda ligi 100 töökohta.

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)