Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa vahetab kogemusi Suurbritannia kolleegidega

Prindi

Lisatud 01.03.2010 | Uuendatud 12.04.2010

1.-4. märtsini tutvuvad töötukassa spetsialistid Suurbritannia riikliku tööturuasutuse Jobcentre Plus kutsel töötute tööleaitamise võimaluste ja töötushüvitiste maksmisega Suurbritannias.

Kohtumise eesmärk on õppida Suurbritannia kogemustest, kuidas korraldada klienditeenindust ja töölesaamiseks vajalike teenuste osutamist. Töötukassat huvitab eelkõige, kuidas toimub koostöö tööandjatega, töövahendus ja tööotsingute toetamine ning aktiivsusnõuete rakendamine, samuti tööturumeetmete tulemuslikkuse ja mõju hindamine.

Töötukassa on Suurbritannia kolleegidega koostööd teinud varemgi, näiteks edukaks osutunud koondamistele reageerimise teenuse väljatöötamisel 2004. aastal. Seekordsel kohtumisel arutatakse muuhulgas võimalusi koostööprojektiks, mis toetaks töötukassa teenuste paremat kvaliteeti ja tulemuslikkust.
 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)