Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Valgas toimus Interregi teabepäev

Prindi

Lisatud 26.02.2018 | Uuendatud 26.02.2018

14. veebruaril korraldas töötukassa Valgas infopäeva tööandjatele, kes plaanivad värvata või kelle juures juba töötavad elanikud Lätist Valka piirkonnast (Valka vald, mis on moodustunud endistest Valka, Ērģeme, Kārķi, Vijciems ja Zvārtava valdadest).

Infopäeval tutvustati uut teenuste paketti tööandjatele, ettekannetega osalesid ka EMTA ja PPA eksperdid ning kolleegid Valka Tööhõive Agentuurist. Osales 21 tööandjat ja 7 koostööpartnerit.

Tööandjate teenustepaketti kuuluvad mentorlustasu uue töötaja väljaõpetamiseks, eesti keele koolituse kulude hüvitamine, kvalifikatsiooni saamise/tõendamise kulude hüvitamine.

Rahastust on võimalik taotleda tööandjatel, kelle tegevuskoht ja/või juriidiline aadress asub Valga piirkonnas (Valga linn ja endine Õru, Karula, Tõlliste, Taheva vald) ja kelle juures töötab Valka piirkonnas elav töötaja.

Teenuseid kaasrahastatakse INTERREG Eesti-Läti piiriülese koostöö programmist „Eesti-Läti tööturgude integreerimise ja piiriülese töötamise toetamine.“ Programmi kohta saab lähemalt lugeda siit

Teabepäeval osalejad      Teabepäev

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)