Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Viiendal Pärnumaa töö- ja karjäärimessil osaleb üle 50 ettevõtte ja pakutakse ligi 500 töökohta

Prindi

Lisatud 04.04.2018

Kolmapäeval, 4. aprillil kell 12.00 - 16.00 toimub Pärnu Kontserdimajas (Aida 4),  Pärnumaa töö- ja karjäärimess 2018.

Messi külastajad saavad tutvuda 54 ettevõtte ja nende värbamistingimustega, osaleda erinevates loengutes, külastada karjäärituba ning kohtuda silmast silma tööandjatega. Vabu ametikohti on messil ligi 500 – nende seas ka nende tööandjate omad, kes messil osaleda ei saa, kuid tööd pakuvad.

Eesti Töötukassa Pärnumaa osakonna juhataja Gerli Metsa sõnul toimub mess juba viiendat korda ning juba teist aastat järjest toimub samal ajal kontserdimajas ka noorte infomess Suunaja. „Väga oodatud on messile suveks tööd otsivad noored. Paljud tööandjad pakuvad suviseid, hooajalisi töökohti, mis sobivad hästi koolivaheajaks. Noorele annab see suurepärase võimaluse saada töökogemus ja oma sissetulek,“ rääkis Mets.

„Valisime messi loenguteks sellised teemad, mille vastu on viimasel ajal kõige enam huvi tuntud. Usume, et erinevad loengud on vajalikud ja informatiivsed ning inspireerivad paljusid. Julgustan kõiki messil osalema ja võtma sellest enda jaoks maksimumi,“ lisas ta.

Eesti, Rootsi, Hollandi ja Saksamaa EURES nõustajad jagavad infot välismaal töötamise kohta, näiteks otsib Rootsi ettevõte TG Fibernet AB messilt IT valdkonna töötajaid. Töötamise võimalust pakutakse ka teistes Eesti maakondades  -  töötajaid otsivad näiteks Vanglateenistus ja SOS Lasteküla Eesti Ühing.

Kammersaalis toimuvad põnevad loengud tööotsingutest Pärnumaal, ettevõtlusest, enesearendamisest, uutest maksumuudatustest ja tuleviku töökohtadest. Messil on esindatud Sotsiaalkindlustusamet, Maksu- ja Tolliamet, Tööinspektsioon, MTÜ Living for Tommorow, SA Pärnumaa Arenduskeskus ja Noorte Tugila, kes oma valdkondades hea meelega informatsiooni jagavad ja mitmel neist on kaasas ka oma organisatsiooni tööpakkumised. Kohal on ka Puuetega Inimeste Koda, kelle esindajad leiab teise korruse klaasruumist koos töötukassa juhtumikorraldajatega, kes vastavad vähenenud töövõimega inimesi puudutavatele küsimustele.

Tööpakkujad, kes messil osalevad: http://toomess.ee/toomessid-2018/parnumaa-0404#tooandjad

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)