Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Viljandimaa töömessil pakutakse üle 130 töökoha

Prindi

Lisatud 12.09.2017

Täna, 12. septembril toimub Viljandis Sakala keskuses Viljandimaa töömess. Uksed avatakse kell kümme ning mess vältab kella üheni. 

Seekordsel messil osaleb 26 tööandjat nii Viljandi linnast kui maakonnast ning töökohti on pakkuda üle 130. Tööd pakutakse erinevates valdkondades, näiteks metalli-, puidu- ja tekstiilitööstuses, sotsiaalvaldkonnas, klienditeeninduses. Mitmed tööandjad on valmis värbama ka vähenenud töövõimega inimesi ja noori.

Eesti Töötukassa Viljandimaa osakonna juhataja Merit Laan rääkis, et tööandjate huvi messil osaleda oli väga suur. „Kuna maakonna tööturuseis kaldub praegu töökäte puuduse poole, oli tööandjate huvi suur. Tänavune mess keskendubki suures osas töövahendusele, et viia omavahel kokku võimalikult palju tööotsijaid ja tööandjaid,“ lisas Laan.

Tööandjate kõrval osalevad messil ka töötukassa head koostööpartnerid Viljandimaa Arenduskeskus, Maksu- ja Tolliamet ja Tööinspektsioon, kes messikülalistele vajalikku infot jagavad ja küsimustele vastavad. Kuulata saab ka ettekandeid karjäärinõustamise, töösuhete, palkade ja maksude teemal. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png